CNC

Zdrowie

Jak zadbać o lepsze samopoczucie wiosną?

Zdrowie jest tematem bliskim każdemu bez wyjątku. Znane receptury wspomagają samopoczucie i kondycję zdrowotną ludzi. Do tego mamy także wydajne mieszanki ziołowe proponowane przez ludzi nauki jak np. Michał Tombak.

Michał Tombak – naukowiec z praktycznym doświadczeniem

Ostatnimi czasy pojawił się istny wysyp znawców. Dlaczego zatem powinniśmy ufać wybranej nowości? W sumie krytyczny stosunek jest elementem dodatnim, ponieważ pozwala dokładnie sprawdzić każdą recepturę i kurację. Jeśli jednak uwzględnimy znawców takiego formatu jak Michał Tombak, bądź pewny, że spotkałeś wybitnego specjalistę. Jest on cenionym fachowcem, w którego zakresie specjalności są trudne dolegliwości. Choroba Hashimoto, borelioza czy różne alergie są tylko wybranymi przykładami. W najróżniejszych stanach objawia się pogorszenie stanu ludzkiego układu immunologicznego. Jak wiadomo, w czasie pandemicznym jest to temat nadzwyczaj gorąco i szeroko omawiany. Częstokroć stajemy przed sporą liczbą dylematów, bo w końcu nie zawsze jest oczywiste, na jaką terapię się zdecydować. Uznany fachowiec od immunologii zgłębia temat od początku aktywności naukowej. Alergeny, toksyny, zakażenia drobnoustrojowe – te zagadnienia są mu wyjątkowo bliskie.

Skąd bierze się obniżenie odporności?

Głównym kierunkiem badań wybitnego profesora jest poszukiwanie recept na to, jak organizmy pasożytnicze zmieniają naszą immunologię. Ich metabolizm tworzy toksyny, które ograniczają naturalną działalność organów wytwarzających przeciwutleniacze i kataliztory organiczne. Recepta, którą znalazł Michał Tombak, opiera się na odpowiednio zbalansowanej ziołowej mieszance. Właśnie dowiedziono jej efektywnego działania jeśli chodzi o wsparcie procesów organicznych. Suplementacja została stworzona z produktów z upraw ekologicznych, dlatego nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Oprócz pierwiastków śladowych (żelazo, fluor, selen, cynk) są w niej także obecne makroelementy – ważne składowe organiczne. Te ostatnie to potas, magnez, fosfor, a poza tym olejki eteryczne. Wliczyć tu należy jeszcze bialka takie jak lizyna, tryptofan, walina i lucyna. Z punktu widzenia układu limfatycznego mieszanka Michała Tombaka to coś wyjątkowo potrzebnego.