CNC

Dom

Zadaszenia tarasów czyli jak błogo zorganizować chwilę w skwerze

Niedawne lato w skwerze nie było za przychylnym przeżyciem. Wielokrotnie przelotnie padało, natomiast deszcz wypychał wszystkich spod deszczochronu do gmachu. Choćby półgodzinna mżawka utrudniała układy zabawy plenerowej. Przy przenikliwym świetle ludzie maszerowali z siedzeniami około stolika, iżby wytypować pod nim kruszynę chłodu. Wybitnie sporadycznie warunki pogodowe pozwoliły na swobodne wyjście do ogrodu.

Przestronny, odporny, nie zasłaniający ogrodu. Funkcjonalny taras powstanie przy domu prędzej niż przewidujecie

Warto zdecydować się na ten krok, tym bardziej, że do Waszej dyspozycji są gotowe do montażu proste konstrukcje z poliwęglanu oraz aluminium Stimeo. Wystarczy stworzyć podłoże oraz drugie drzwi (jeśli nie przewidzieliście ich podczas budowy budynku ) – reszta tarasu przyjedzie do was gotowa do montażu. Taras posiada wzmocniony, aluminiowy szkielet, który w łatwy sposób przytwierdzimy do podłoża. Takie zadaszenie doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych a także nie zasłania nam widoczków. Przy przelotnych deszczach nie będziecie musieli szybko biec do budynku – zadaszony taras z regulowanym dachem okaże się przyzwoitą ochroną dla gospodarzy i gości.

Składany dach – optymalne wyjście i kilka opcji do wyboru

Dla wszystkich tych, którzy lubią patrzeć na deszcz natomiast nie moknąć przy tym niezwykłym rozwiązaniem będą transparentne zadaszenia tarasów. Uspokajając się w rozkładanym leżaku możemy patrzyć na chmury lub gałęzie drzew – dach tarasu składa się z ruchomych płyt, które w kilka sekund mogą się otworzyć lub zamknąć. By zapewnić sobie relaks bez parzącego słońca wystarczy do całości konstrukcji dodać ogrodową żaluzję.

Wiosna na tarasie

Zadaszony taras zagwarantuje nam, iż nadchodząca wiosna oraz lato będzie czasem doskonałego odpoczynku bez konieczności uciekania do domu w przypadku zmiany pogody. Wystarczy dobrać wymiar odpowiedni do własnych potrzeb i miejsca przed domem, przygotować podłoże oraz zdecydować się na ekspresowy montaż z gotowych segmentów.

Czyż to nie łatwe?

Nowy taras to wyjątkowa szansa aby poprosić gości do wspólnego biesiadowania pośród zieleni.